Бізнес дайджест 20 квітня 2017 року

20 квітня 2017 року в ПВНЗ «ІДА» пройшов традиційний бізнес дайджест для учнів 11 класів. Бізнес дайджест – це і платформа для спілкування молоді, і своєрідний інтелектуальний «тренувальний майданчик» або «мозковий штурм».

У грі взяли участь 6 команд: «Аргумент», «НУПС», «Солодке життя», «Лідер», «Авангард» та «Розумниці». Усі учасники мали можливість в інтенсивному форматі проявити свої інтелектуальні здібності, вчилися вмінню швидко та раціонально приймати рішення. Гра проходила українською та англійською мовами, адже носії останньої з використанням інтерактивних технологій презентували особливості навчання в Америці.

У конкурсі «Талісман Євробачення» перемогу здобула команда «Аргумент» (КЗШ № 73). Домашнє завдання усі учасники виконали на «12». У номінації «Ефективна командна робота» перемогу здобула команда «Аргумент», у номінації «Ораторське мистецтво» – «Розумниці», у номінації «Краща доповідь» – «Лідер», у номінації «Краща ідея проекту» – «Солодке життя», у номінації «Краща презентація» – «НУПС», у номінації «Креативність» – «Авангард».

У фінальній грі під назвою «Куб» усі гравці мали можливість перевірити свій інтелектуальний розвиток, виявити свої знання і нахили з певних основ різних наук, розвивати швидкість логічного мислення.

Усі команди були нагороджені грамотами, адже самі гравці виставляли оцінки своїм конкурентам, тобто відбулося своєрідне самоврядування та об’єктивне оцінювання:

ІІІ місце – «Аргумент» (КЗШ № 73), «Авангард» (КЗШ № 74), «Розумниці» (КЗШ № 7);

ІІ місце – «Солодке життя» (КЗШ № 27), «НУПС» (Лозуватська школа № 2);

І місце – «Лідер» (КЗШ № 119). Також гравці отримали подарунковий сертифікат «500 гривень» на навчання у ПВНЗ «ІДА».

На нашу думку, викладачам інституту вдалося створити інтелектуальне й гуманітарне середовище для розвитку дитини, що фокусувалося на системному мисленні та стратегічному лідерстві.+

Усім учасникам бажаємо продовжувати розвивати свої пізнавальні здібності, творчу активність та вміння логічно мислити. До зустрічі у новому навчальному році на бізнес дайджесті!

 


Як нас знайти