Науково-практична конференція вчителів шкіл, молодих науковців, здобувачів, аспірантів, студентів і учнів «Пріоритетні напрямки вирішення актуальних проблем виховання і освіти, соціально-економічного та екологічного розвитку України» 24 листопада 2016 рок

24 листопада 2016 року у ПВНЗ «ІДА» відбулася щорічна науково-практична конференція «Пріоритетні напрямки вирішення актуальних проблем виховання і освіти, соціально-економічного та екологічного розвитку України» для вчителів шкіл, молодих науковців, здобувачів, аспірантів, студентів і учнів.

Учасниками конференції обговорювалися актуальні проблеми з економік, соціології, психології, педагогіки, гуманітарного розвитку національної освіти в умовах європейсько-економічної інтеграції тощо.

Конференція викликала широку спільну дискусію серед вчителі, учнів, молодих учених. На нашу думку, особливою і важливою в цьому контексті є погляд і думка учнів, чий розум і серце є відкритими до найважливіших проблем сьогодення.

Секційні засідання охопили велику кількість блоків – «Теорія ефективного управління економічними системами», «Теорія ефективного управління економічними системами підприємств», «Регіональна економіка», «Теорія та історія соціології», «Методологія та методи соціологічних досліджень», «Гуманізація освітнього процесу», «Загальна педагогіка», «Педагогіка початкової школи» та ін. Учасники не лише отримали можливість обмінятися думками та апробувати свої теоретичні напрацювання, але й отримали незабутні враження та певний науковий досвід.

Хотілося б висловити подяку всім учасникам конференції та побажати їм творчого натхнення у цій нелегкій справі. До зустрічі наступного року, адже у нас єдина наукова стежка!


Як нас знайти