День вишиванки

День вишиванки

В Інституті ділового адміністрування уже стало традицією відзначати День вишиванки. У цей травневий день в «ІДА» панувала урочиста святкова національно-патріотична атмосфера. Яскраві кольори вишиванок милували зір кожного. І викладачі, і студенти Інституту довели, що вишиванка є вічно актуальною і модною.

Свято розпочалося презентацією виставки «Спадок нації». На ній були представлені рукотворні дивотвори і викладачів, і студентів: картини, вишиванки, іграшки та багато іншого. Потім відбувся урочистий захід під назвою «Вишиванка – твій генетичний код». З вітальним словом до присутніх звернулася директор Інституту ділового адміністрування Кореєва Ольга Михайлівна, яка наголосила на тому, що вишиванка є символом краси, міцного здоров’я та щасливої долі. В Україні вишиванка символізує і родинну пам'ять, і вірність і любов.

Цікавою для усіх присутніх була історія вишивки на теренах України. Пізнавальною була розповідь про те, як Іван Франко першим у ХІХ ст. поєднав вишиванку із європейським костюмом. Потім відбулася своєрідна  популяризація української культури і традиції. Кожен з присутніх став учасником одного з майстер-класів: «Золоте сяйво», «Таємниця ляльки-мотанки» та «Чарівний папір». Наші викладачі та студенти довели, що вони талановиті українці, адже кожен із них упорався із завданням. Також під час проведення заходу відбулася благодійна акція «Подаруй дитині книгу», метою якої була популяризація читання серед читачів юнацького віку. Усі зібрані книги для дітей прифронтових територій були передані голові волонтерського руху.

І студенти, і викладачі ПВНЗ «ІДА» довели, що День вишиванки – це свято національної єдності.


Як нас знайти