Свято першокурсників в Приватному вищому навчальному закладі "Інститут ділового адміністрування"

Свято першокурсників в Приватному вищому навчальному закладі "Інститут ділового адміністрування"

Свято першокурсників в Приватному вищому навчальному закладі «Інститут ділового адміністрування»

У першому приватному та донині єдиному вищому навчальному закладі Кривого Рогу відбулося Свято першокурсника. Святково прикрашену залу заповнили студенти та викладачі. На урочостому відкритті свята традиційно пролунав Гімн України, який налаштував усіх на єдину патріотичну святкову ноту.

Першою зі Святом знань привітала присутніх директор Інституту ділового адміністрування, яка щиро побажала першокурсникам активного вливання в студентський колектив, а решті – отримати міцні професійні знання та вміння.

Новачків-першокурсників привітала також відповідальний секретар приймальної комісії та заступник завідуючого кафедри менеджменту та адміністрування, яка відверто наголосила на тому, що ІДА – це не просто інститут, а Велика Родина. З напутнім словом та усіма найкращими побажаннями у навчанні виступила декан факультету економіки та менеджменту. Родзинкою свята став імпровізований та запальний виступ студента V курсу з таким повчальни лозунгом: «Навчиться правильно та мудро поєднувати навчання і досуг». Він неодноразово наголосив на тому, що студентські роки – це новий цікавий та дійсно найпрекрасніший етап
в житті кожної людини.

Особливою у цей момент була мультимедійна презентація студентського життя ІДА, яку супроводжувала пісня «Все буде добре» (гурт «Океан Ельзи»). Таки ІДА вміє наповнювати залу атмосферою любові та доброзичливості. Також ведучі свята (студенти ІІ та ІІІ курсів) запропонували усім присутнім тест на кмітливість.

Після вітальних слів та інтелектуальних розваг відбулася сама посвята. Студент-першокурсник схвильовано прочитав присягу, а решта підтвердила її та заприсяглася бути сумлінними студентами та наполегливо вчитися
у майбутньому. З цієї миті вони гордо почували себе студентами ІДА.

На сьогодні актуальним є вислів Григорія Сковороди: «Втрачений час той, який ти не використав на навчання». Тож, дорогі першокурсники, бажаємо Вам терпіння та наснаги, щоб Ваші старання колись у майбутньому принесли Вам найкращий результат, а нам (викладачам) – гордість за успішних студентів-випускників ІДА.


Як нас знайти