Учні 4-х та 9-х класів не здаватимуть ДПА у 2020 році

Дпа в 4 та 9 класах скасовано

Учні 4-х та 9-х класів не здаватимуть ДПА у 2020 році

Державна підсумкова атестація учнів 4 та 9 класів у 2020 році буде відмінена. Це стало відомо зі слів в.о. міністра освіти Любомири Мандзій під час онлайн конференції, яка проводилася у Facebook.

«Державна підсумкова атестація учнів 4-х та 9-х класів буде скасована. Відповідний наказ готується у Міністерстві освіти і науки», – говорить Любомира Мандзій.

За словами в.о. міністра освіти також є можливість продовженя навчального року до 1 липня, якщо карантин закінчиться тільки у травні або червні. Після закінчення карантину вчителі повинні повернутися до тем, які вивчалися дистанційно і підсумувати результати навчання. Якщо ж не буде можливості повернутися до навчання ні в травні, ні в червні місяці, то пройдений дистанційно матеріал буде повторений на початку вересня.

Щодо учнів 11 класів, якщо навчальний процес буде відновлено в травні, то в травні буде проведено пробне ЗНО, а з 25 черня буде організована основна сесія Зовнішнього незалежного оцінювання. Якщо навчальний процес буде відновлено на початку червня, то пробне ЗНО буде в черні , а основна сесія – теж почнеться з 25 червня. Результати ЗНО учні отримають в липні.

Якщо ж навчальний процес не буде відновлено ні в травні, ні в червні, ЗНО буде перенесено на серпень місяць.

Звісно ж, дати вступної компанії теж будуть змінені. Вона почнеться не раніше серпня місяця. Навчальний рік першокурсників 2020 року також може бути перенесений і почнеться він після повного завершення вступної компанії.

Також в.о. міністра освіти повідомляє, що 4 етап олімпіад буде скасовано.

15 квітня 2020 буде оприлюднено пробне онлайн ЗНО з усіма поясненнями до нього. Учасники будуть мати можливість потренуватися в тестовому зошиті онлайн. Однак напередодні офіційного тестування, як було зазначено вище, усім зареєстрованим для участі в пробному ЗНО і оплатившим дану послугу буде надана можливість складання очного пробного тестування. Точна дата проведення пробного Зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднена, коли буде відома дата закінчення карантину.

авторомadmin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *