Режим надзвичайної ситуації буде діяти на всій території України до 24 квітня

надзвичайна ситуація і надзвичайний стан

Режим надзвичайної ситуації буде діяти на всій території України до 24 квітня

Рішення щодо введення надзвичайної ситуації ухвалили під час засідання Кабінету Міністрів 25.03.2020 року. Також у режим надзвичайної ситуації перевели Єдину державну систему цивільного захисту. Як уже було зазначено раніше, карантин також подовжено до 24 квітня.

Дії уряду відповідають затвердженому ранішу планові боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. Дане рішення пояснюється тим, що вже в 13 областях України та в Києві виявлено випадки захворювання на COVID-19.

Варто звернути увагу, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, не варто путати з режимом надзвичайного стану, коли такі права можуть бути обмежені!

Не буде впроваджено жодних змін у роботі аптек, продуктових магазинів, лікарень та будь-яких інших підприємств стратегічного значення.

Що ж буде обмежено? Роботу метро, залізничне, автомобільне та авіасполучення між містами та областями.

До 24 квітня (якщо цей термін не буде змінено) в Україні заборонено проведення будь-яких спортивних змагань та інших масових заходів, ресторани та кафе працюватимуть лише з доставкою додому та будуть закриті для відвідувачів. Увесь громадський транспорт далі працюватиме у спеціальному режимі, а наших громадян просять залишатися вдома та не виходити без нагальної потреби.

Також залишаться частково закритими кордони України.

Протягом цього місяця уряд проводитиме засідання, де можуть бути ухвалені рішення щодо посилення чи послаблення карантинних заходів.

авторомadmin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *