Шановні учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання!

ЗНО 2020

Шановні учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання!

Для запобігання поширенню коронавірусу на території України, Постановою Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року ухвалено рішення щодо перенесення термінів проведення пробного ЗНО.
Відповідно до нових строків 4 квітня 2020 буде проходити пробне тестування з української мови та літератури, 11 квітня 2020 – з інших предметів.

Пробне ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) проводиться для того, щоб усі бажаючі могли ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, переглянути структуру та зміст тестів, дізнатися більше про сам процес тестування та всі його деталі. Пробне тестування – важлива складова підготовки до ЗНО.

Учні, які зареєструються з 3 по 24 січня 2020 року для участі в пробному тестуванні, зможуть:

  • пройти пробне тестування і заповнити бланки відповідей як це потім буде робитись на сравжньому ЗНО;
  • побачити, як складені стандартні тести за програмами ЗНО 2020 року;
  • побачити правильні відповіді до виконаних завдань пробного тестування;
  • побачити результат пробного тестування та оцінити набрані бали;
  • підготуватися психологічно до проходження ЗНО;
  • попрактикуватися в розподілі часу на відповіді та перевірку виконання завдань;
  • оцінити рівень своїх знань.

Пробне ЗНО є платним. У 2020 році пробне ЗНО з української мови і літератури буде проведено 4 квітня, з математики, історії України, біології, фізики, географії, хімії та іноземної мови – 11 квітня. Кожен учасник може вибрати один предмет з перерахованих на свій розсуд.

Для кожного зареєстрованого уасника буде створена інформаційна сторінка, на якій до 27 березня буде розміщена інформація про місце і час проведення пробного ЗНО, а птім – результати тестування.

Щоб отримати результати пробного ЗНО кожен уасник повинен буде занести надані ним відповіді до спеціалізованого сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО» у наступні терміни:

  • 4 – 6 квітня (для пробного ЗНО з української мови і літератури);
  • 11 – 13 квітня (для пробного ЗНО з інших предметів).

Побачити результати тестування з укранської мови та літератури учасники зможуть на своїх інформаційних сторінках до 10 квітня 2020 року, з усіх інших предметів – до 17 квітня 2020 року.

Будьте уважні, для участі в основній сесії ЗНО потрібно реєструватися окремо! Результати пробного тестування ніяк не впливають на оцінки за ДПА чи на основній сесії ЗНО і не можуть бути використані при вступі до вищих навчальних закладів.

Увага, терміни проведення пробного ЗНО знову змінено. Докладніше про це у виступі в.о. міністра освіти Любомири Мандзій .

авторомadmin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *